Вийшов офіційний трейлер першого українського фентезійного фільму (ВІДЕО)

2017-01-10 18:03:08
Переглядів: 221

Стрічка, що вийде на широкі екрани восени 2017-го року, розповідатиме про звичайного хлопця, який потрапляє у минуле, де на нього чекатиме зустріч з новими друзями, чорною магією та справжніми героями билин – богатирями.

Читайте також: Рівненський пункт обігріву на колесах показали на всю Україну (ВІДЕО)

Презентовано трейлер першого українського повнометражного дитячого фільму «Сторожова Застава», створеного за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Про це йдеться на сторінці агентства у Facebook. Ця стрічка стала однією з переможців п`ятого відбірного конкурсу Держкіно. Режисер - Юрій Ковальов, продюсери - Єгор Олесов та Юрій Прилипко.

Читайте також: Вперше в історії обличчям Maybelline New York став гей (ФОТО)

За сюжетом - звичайний хлопець Вітько потрапляє з XXI століття на тисячу років назад. Так починається його небезпечна подорож, де на нього чекатиме зустріч з новими друзями, чорною магією та справжніми героями билин – богатирями: юним Олешком, могутнім Іллею та суворим Добринею – все це у супроводі візуальних ефектів. Вітько вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.Рівненський сайт для батьків
Новини Рівного

Надзвичайні події

День ангела

Підприємства Рівного

Оголошення Рівного

Церковний календар 2017

Метеостанція Рівне

Останні оголошення
на гору