Рівнянка про кафе Лофт: «Їжа і рівень обслуговування не дотягують до ціни»

2017-01-11 10:35:01
Переглядів: 898

У спільноті «ВИЛКА – книга по закладах відпочинку Рівного» мешканка нашого міста Наталя залишила відгук про відвідини кафе Лофт, яке знаходиться на розі вулиць Бандери та Чорновола. Публікуємо допис рівнянки повністю.

Читайте також: Рівнянка написала розгромний відгук про святкування корпоративу в місцевому кафе

«Нас було четверо, троє були вперше.

Інтер`єр: просторо, але не затишно; було б добре підібрати музику більш-менш схожу, а не все під ряд; відео GoPro Be A Hero, звичайно, круті, але не зрозуміло до чого вони взагалі.

Обслуговування: спочатку замовили піцу «Верона» і Вега ролл (за який офіціантка ще перепитала (це важливо)), через хвилин 10-15 - Моцареллу у фритюрі, напої і Пасту з печерицями (за пасту попередили, що буде готуватись 25 хв). Нас дуже здивувало, що Пасту і Моцареллу принесли першими, через хвилин 10 Верону, коли їжа вже почала холонути ми почали хвилюватись за суші.

Як виявилось згодом офіціантка їх навіть не вибила в замовленні, яке мені показали стверджуючи, що цього ніхто не замовляв. Так то нічого страшного, можна й помилитись, але трохи напрягло, що нас почали переконувати в протилежному, замість того, щоб просто виправити ситуацію. І ще не сподобалось в обслуговуванні те, що доки ті гарячі ролли робили, то офіціантка ходила зла і бурчала до іншої офіціантки, щоб та ще пішла й нагріла ролли. Ми не мегаревізори, але все ж так не робиться.

Їжа: піца не сподобалась, від суші теж не в захваті, Моцарелла і паста можуть бути.

Висновок: їжа і рівень обслуговування не дотягують до ціни, яку за це заплатили. Хоч бачила багато хороших відгуків про Лофт, та більше сюди не повернемось».Рівненський сайт для батьків
Новини Рівного

Надзвичайні події

День ангела

Підприємства Рівного

Оголошення Рівного

Церковний календар 2017

Метеостанція Рівне

Останні оголошення
на гору